Rozkład jazdy


Rozkład jazdy Busów

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

————————————————————————————————–

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

Szpital

6:30 7:40 9:10 10:30 13:40 15:15 16:15s

Sucha Dworzec PKS

6:41 7:41 9:23 10:34 13:46 15:20 16:26s

Stryszawa Kościół

6:44 7:45 9:23 10:43 13:54 15:22 16:30s

Lachowice Szkoła

6:50 7:55 9:29 10:49 14:01 15:39 16:35s

Odjazdy Busów z Hucisko – Sucha Beskidzka Szpital

Hucisko

6:55 8:30 9:40 11:20 14:10 15:45

Kurów Sklep

7:02 8:35 9:45 11:25 14:17 15:52

Lachowice Leśniczówka

7:05 8:40 9:50 11:30 14:20 15:54

Lachowice PKP

7:09 8:45 9:55 11:35 14:24 16:00

legenda  s- kursuje w dni szkolne,   kursuje od poniedziałku do piątku

————————————————————————————————–

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej do Krzeszów p/Stryszawe

———————————————————-

Szpital

6:35 7:35t 8:55 9:50 11:30 13:30 14:25t

Sucha PKS

6:38s 7:38t 8:58 9:53 11:34 13:35 14:31t

Ze Stryszawy

6:46s 7:46t 9:06 10:01 11:43 13:45 14:40t

Z Kukowa

6:52s 7:51 9:11 10:05 11:48 13:44 14:46t

Z Targoszowa

6:05 7:50 14:50

 

ODJAZDY BUSÓW KRZESZÓW – SUCHA BESKIDZKA p/Stryszawe

 

Krzeszów

6:10 6:55 8:00 9:25 10:55 11:50 13:55 15;05

z Kukowa

6:13 6:57 8:03 9:29 10:58 11:54 13:57 15:07

z Lachowic

6:21 7:02 8:10 9:34 11:03 14:03 15:13

ze Stryszawy

6:23 7:05 8:15 9:37 11:04 14:05 15:15

z Suchej PKP

6:31 7:15 8:20 9:40 11:11 14:11 15:21

——————————————————

——

LEGENDA

T – kursuje przez Targoszów

S – kursuje w dni szkolne

Pozostałe od poniedziałku do piątku