Rozkład jazdy

Rozkład jazdy Busów

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

————————————————————————————————–

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

Szpital

6:30 7:40 9:10 10:30 13:40 15:15 16:15s

Sucha Dworzec PKS

6:41 7:41 9:23 10:34 13:46 15:20 16:26s

Stryszawa Kościół

6:44 7:45 9:23 10:43 13:54 15:22 16:30s

Lachowice Szkoła

6:50 7:55 9:29 10:49 14:01 15:39 16:35s

Odjazdy Busów z Hucisko – Sucha Beskidzka Szpital

Hucisko

6:55 8:30 9:40 11:20 14:10 15:45

Kurów Sklep

7:02 8:35 9:45 11:25 14:17 15:52

Lachowice Leśniczówka

7:05 8:40 9:50 11:30 14:20 15:54

Lachowice PKP

7:09 8:45 9:55 11:35 14:24 16:00

legenda  s- kursuje w dni szkolne,   kursuje od poniedziałku do piątku

————————————————————————————————–

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej do Krzeszów p/Stryszawe

Kursy zostały zawieszone na czas wakacji

ODJAZDY BUSÓW KRZESZÓW – SUCHA BESKIDZKA p/Stryszawe

Kursy zostały zawieszone na czas wakacji

 

——

LEGENDA

T – kursuje przez Targoszów

S – kursuje w dni szkolne

Pozostałe od poniedziałku do piątku

image_pdfimage_print