Rozkład jazdy

Rozkład jazdy nie zmienia się w okresie Ferii Zimowych oraz Wakacji

Rozkład jazdy Busów

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

————————————————————————————————–

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

Szpital

6:30 7:45 9:10 10:30 12:30 13:40 15:07 16:20

Sucha Dworzec PKS

6:41 7:50 9:14 10:34 12:34 13:46 15:14 16:26

Stryszawa Kościół

6:44 7:58 9:23 10:43 12:44 13:54 15:27 16:38

Lachowice Szkoła

6:48 8:02 9:26 10:46 13:58 15:33 16:41

Odjazdy Busów z Hucisko – Sucha Beskidzka Szpital

Hucisko

5:55 7:05 8:30 9:40 11:20 12:55 14:10 15:45 16:50

Kurów Sklep

6:01 7:12 8:35 9:45 11:25 12:57 14:17 15:52 16:55

Lachowice Leśniczówka

6:03 7:15 8:40 9:50 11:30 13:04 14:20 15:54 16:56

Lachowice PKP

6:15 7:19 8:45 9:55 11:35 13:10 14:24 16:00 17:00

 

————————————————————————————————–

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej do Krzeszów p/Stryszawe

———————————————————-

Szpital

6:35s 7:35t 8:55 9:50 11:30 13:25 14:25t 15:45 17:15t

Sucha PKS

6:38s 7:38t 8:58 9:53 11:34 13:31 14:31t 15:52 17:22t

Ze Stryszawy

6:46s 7:46t 9:06 10:01 11:43 13:40 14:40t 16:01 17:31t

Z Kukowa

6:52s 7:51 9:11 10:05 11:48 13:44 14:44t 16:06 17:36

Z Targoszowa

6:05 7:55 14:50 17:40

 

ODJAZDY BUSÓW KRZESZÓW – SUCHA BESKIDZKA p/Stryszawe

Krzeszów

6:10 6:55 8:05 9:30 10:55 11:55 13:55 15:05 16:10

z Kukowa

6:13 6:57s 8:08 9:34 10:58 11:59 13:57 15:07 16:14

z Lachowic

6:21 7:02s 8:15 9:40 11:03 12:05 14:03 15:13 16:20

ze Stryszawy

6:23 7:02s 8:17 9:43 11:04 12:06 14:05 15:15 16:21

z Suchej PKP

6:31 7:12s 8:25 9:48 11:11 12:14 14:11 15:21 16:30

——————————————————

——

LEGENDA

T – kursuje przez Targoszów

S – kursuje w dni szkolne

Pozostałe od poniedziałku do piątku

image_pdfimage_print