Rozkład jazdy

Rozkład jazdy nie zmienia się w okresie Ferii Zimowych oraz Wakacji

Rozkład jazdy Busów

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

————————————————————————————————–

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

Szpital

6:30 7:40 9:10 10:30 13:40 15:15 16:15

Sucha Dworzec PKS

6:41 7:41 9:23 10:34 13:46 15:20 16:26

Stryszawa Kościół

6:44 7:45 9:23 10:43 13:54 15:22 16:30

Lachowice Szkoła

6:50 7:55 9:29 10:49 14:01 15:39 16:35

Odjazdy Busów z Hucisko – Sucha Beskidzka Szpital

Hucisko

6:55 8:30 9:40 11:20 14:10 15:45 16:50

Kurów Sklep

7:02 8:35 9:45 11:25 14:17 15:52 16:55

Lachowice Leśniczówka

7:05 8:40 9:50 11:30 14:20 15:54 16:56

Lachowice PKP

7:09 8:45 9:55 11:35 14:24 16:00 17:00

 

————————————————————————————————–

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej do Krzeszów p/Stryszawe

———————————————————-

Szpital

6:35 7:35t 8:55 9:50 11:30 12:25s 13:30 14:25t 15:45

Sucha PKS

6:38s 7:38t 8:58 9:53 11:34 12:32s 13:45 14:31t 15:52

Ze Stryszawy

6:46s 7:46t 9:06 10:01 11:43 12:42 13:45 14:40t 16:01

Z Kukowa

6:52s 7:51 9:11 10:05 11:48 12:45s 13:44 14:46t 16:06

Z Targoszowa

6:05 7:50 14:50

 

ODJAZDY BUSÓW KRZESZÓW – SUCHA BESKIDZKA p/Stryszawe

 

Krzeszów

6:10 6:55 8:00 9:25 10:55 11:50 12:55s 13:55 15:05 16:10

z Kukowa

6:13 6:57 8:03 9:29 10:58 11:54 12:57s 13:57 15:07 16:14

z Lachowic

6:21 7:02s 8:10 9:34 11:03 12:00 14:03s 15:13 16:20

ze Stryszawy

6:23 7:05s 8:15 9:37 11:04 12:01 14:05 15:15 16:21

z Suchej PKP

6:31 7:15s 8:20 9:40 11:11 12:10 14:11s 15:21 16:30

——————————————————

——

LEGENDA

T – kursuje przez Targoszów

S – kursuje w dni szkolne

Pozostałe od poniedziałku do piątku

image_pdfimage_print