Rozkład jazdy

Rozkład jazdy Busów

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

————————————————————————————————–

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej Szpital – do Hucisko Łobozówki

Szpital

6:27 7:30 8:50 10:30 13:53 15:15

Sucha Dworzec PKS

6:30 7:33 8:56 10:34 14:02 15:22 16:16s

Stryszawa Kościół

6:37 7:40 9:05 10:43 14:09 15:31 16:23s

Lachowice Szkoła

6:43 7:41 9:11 10:49 14:15 15:37 16:29s

Odjazdy Busów z Hucisko – Sucha Beskidzka Szpital

Huciska

6:55 8:20 9:40 11:16 14:30 15:45

Kurów Sklep

7:01 8:25 9:45 11:25

Lachowice Leśniczówka

7:05 8:30 9:50 11:30 14:39 15:52

Lachowice PKP

7:08 8:35 9:55 11:35 14:44 15:56

legenda  s- kursuje w dni szkolne,   kursuje od poniedziałku do piątku

————————————————————————————————–

Odjazdy Busów z Suchej Beskidzkiej do Krzeszów p/Stryszawe

———————————————————-

Szpital

6:35s 7:35t 8:55s 9:50s 11:30s 13:30s 14:25st

Sucha PKS

6:38s 7:38st 8:58s 9:53s 11:34s 13:35s 14:31st

Ze Stryszawy

6:46s 7:46 s 9:06s 10:01s 11:43s 13:45s 14:40st

Z Kukowa

6:52s 7:51s 9:11s 10:05s 11:48s 13:44s 14:46s

Z Targoszowa

6:05s

S – kursuje w dni nauki szkolnej

ODJAZDY BUSÓW KRZESZÓW – SUCHA BESKIDZKA p/Stryszawe

Krzeszów

6:10s 6:55s 8:00s 9:25s 10:55s 11:50s 13:55s 15;05s

z Kukowa

6:13s 6:57s 8:03s 9:29s 10:58s 11:54s 13:57s 15:07s

z Lachowic

6:21s 7:02s 8:10s 9:34s 11:03s 14:03s 15:13s

ze Stryszawy

6:23s 7:05s 8:15s 9:37s 11:04s 14:05s 15:15s

z Suchej PKP

6:31s 7:15s 8:20s 9:40s 11:11s 14:11s 15:21s

——————————————————

——

LEGENDA

T – kursuje przez Targoszów

S – kursuje w dni szkolne

Pozostałe od poniedziałku do piątku

image_pdfimage_print